Pristatymo / grąžinimo sąlygos


UŽSAKYMO PARUOŠIMAS

Jei jūsų užsakytas modelis yra pagamintas, tuomet jį išsiųsime iš karto po mokėjimo gavimo, jei ne, gamyba gali užtrukti nuo 2 iki 5 darbo dienų nuo mokėjimo gavimo. Švenčių dienomis ir/ar esant didesniam užsakymų kiekiui, gamyba gali užtrukti ilgiau. Esant tokiai situacijai, informuosime jus apie tai jūsų nurodytu el. pašto adresu. 


PRISTATYMAS

Jūsų siunta Jums bus pristatyta į pasirinktą Omnivos siuntų savitarnos terminalą.


AR GALIMA PREKES ATSIIMTI PAČIAM?

Taip, galima. Užsakymą galima atsiimti COCÓN studijoje Vytenio g. 6-108 kab., Vilnius. Laiką iš anksto suderinus mobiliuoju telefonu +370 (615) 87578 arba el.paštu: hello@cocon.lt.
Atvykus atsiimti siuntos būtina nurodyti užsakymo numerį. Prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo, o atsiimant siuntą būtina pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
Jei negalite atsiimti siuntos per nurodytą laiką ar pageidaujate, kad siuntą atsiimtų kitas asmuo, apie tai būtinai informuokite COCÓN mobiliuoju telefonu +370 (615) 87578 arba el.paštu: hello@cocon.lt nurodydami užsakymo numerį.
Prekes apžiūrėti galima iš anksto suderinus mobiliuoju telefonu +370 (615) 87578 arba el.paštu: hello@cocon.lt.
 


AR GAUSIU INFORMACIJĄ APIE UŽSAKYMO IŠSIUNTIMĄ/PARUOŠIMĄ ATSIIMTI?

Taip, kai užsakymas bus paruoštas atsiimti COCÓN studijoje, būsite informuoti el. paštu.
Pasirinkus pristatymą į "Omniva" siuntų savitarnos terminalus, gausite SMS pranešimą su nurodyta informacija siuntos atsiėmimui.
 


NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

Jums nereikės mokėti už prekių grąžinimą. Netikusias prekes jūs galėsite grąžinti arba pakeisti kitomis per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos.
Norite grąžinti? Užpildykite "Prekių grąžinimo" formą paspaudę žemiau esančią nuorodą ir mes su jumis susisieksime dėl tolimesnių veiksmų: 
http://www.cocon.lt/index.php?route=account/return/add
Grąžinimo formoje, "Kitos detalės" laukelyje, nepamirškite nurodyti grąžinamos prekės priežasties taip pat ar pageidaujate grąžinti, ar pakeisti kita preke. Jei renkatės pakeitimą, nurodykite kitos prekės pavadinimą ar kodą. 
Pinigus įsipareigojame grąžinti per 7 (septynias) dienas nuo prekės grąžinimo mums datos.